Особливості дерев’яних ліжок

gazpostach

Особливості дерев’яних ліжок

Дерев’яні ліжки завжди були прикрасою будь-якої спальні. Вони екологічно чисті та надійні, саме тому вартість конструкцій недешева. На сайті магазину Barin House за посиланням barin.ua/krovati/ ви можете обрати будь-яке ліжко на свій смак. Серед широкого асортименту, ви зможете знайти конструкцію під будь-який інтер’єр. Головне, щоб такому ліжку знайшлося місце у вашому домі.

Класифікація дерев'яних ліжок

Якщо говорити про класифікацію дерев'яних ліжок за розміром, то існує три основних види: з одним спальним місцем, півтораспальні ліжка, а також ліжка з двома спальними місцями. Як правило, стандартна довжина спального місця на ліжку будь-якого з описаних вище типу варіюється між 1,9 і 2 метрами. Що ж стосується ширини, вона може бути, як 1,6 метра, так і 2 метри. Дані меблі для дому, як правило, розташовується в спальнях двох закоханих людей.

Якщо вам не дуже подобається стандартний варіант ширини, природно, ви зможете замовити індивідуальну ліжко з великим простором. Що ж стосується ліжок півтораспальними варіанти, їх ніша варіюється від 1,1 до 1,5 метрів. Як правило, такі ліжка необхідні для будинку, де є окреме місце для спальні.

Ліжка з дерева від 80 до 90 сантиметрів - це односпальний варіант. Такі ліжка користуються найбільшою популярністю і купуються найчастіше. Природно, односпальні ліжка з дерева повинні бути максимально міцними, стійкими і безпечними, оскільки їх часто використовуються в готелях, дитячих садах, різних установ, лікарнях, а також знімних апартаментах. Вони не виділяють ніяких шкідливих речовин, та не покриваються рідинами небезпечними для здоров’я.

Як може бути прикрашене ліжно?

Дерев'яні ліжка можуть бути виконані практично в будь-якому стилі, так що вибрати можна будь-який варіант, незалежно від ваших побажань. Дерево натурального походження може бути оброблено різними способами, так що зробити дійсно красиву і стильну ліжко при застосуванні потрібного способу - це легке завдання. Зараз досить просто знайти ліжка в різноманітних стилях: ар-нуво, бароко кантрі, модерн, ар-деко, класика, рококо та ампір. І при цьому ліжка будуть якісними і не дуже дорогими!

Природно, якщо купувати дерев'яне ліжко з різьбленими елементами, вона буде дорожча, оскільки таким чином ваша кімната буде виглядати витонченіше і елегантніше, чи не так? Без всяких сумнівів, саме ліжка з дерева - це найбільш міцний і довговічний варіант, який буде радувати вас протягом довгого часу своєю красою, а також буде відповідати всім естетичним нормам.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)