«Опілля» відкрило в Тернополі унікальний магазин власної продукції (Відео)

gazpostach

«Опілля» відкрило в Тернополі унікальний магазин власної продукції (Відео)

Головною родзинкою нового закладу стало оформлення магазину, що, без сумніву, привабить не лише любителів пива, але й поціновувачів сучасного вуличного стінопису.

Мурал помітний за кілька десятків метрів і вже став популярним місцем, де фотографуються містяни та гості Тернополя.

У новому закладі можна буде скуштувати не лише усю палітру смаків продукції “Опілля”, але й знайти оригінальні продукти такі, як “Опілля-Корифей” нефільтрований, які не представлені у звичайних торгових мережах.

Новий магазин продукції корпорації “Опілля” відкривається у Тернополі за адресою Текстильна 22 поблизу торгового центру “Подоляни”, якщо їхати у напрямку митниці.

Будівля прикрашена величним муралом, на якому зображено  стиглий ячмінь, що є основою для виробництва натурального пива та пізнається головний герой промоційних роликів “Опілля” Ігор Гриценко, у рисах якого, уособлюється традиційний прихильник справи українського пивоваріння, що живе у гармонії з природою та творить чесний натуральний продукт.

null

 

null

 

null

Саме Ігор Гриценко і перерізав червону символічну стрічку і офіційно відкрив магазин.

Фактично відкриття магазину – це перший крок до відродження виробництва на пивзаводі №2, яке планується у ближчі роки і збільшення виробничих потужностей.

Головною родзинкою нового закладу стало оформлення магазину, що, без сумніву, привабить не лише любителів пива, але й поціновувачів сучасного вуличного стінопису. Будівля прикрашена величним муралом, на якому зображено  стиглий ячмінь, що є основою для виробництва натурального пива та пізнається головний герой промоційних роликів “Опілля” Ігор Гриценко, у рисах якого, уособлюється традиційний прихильник справи українського пивоваріння, що живе у гармонії з природою та творить чесний натуральний продукт.

Довідково: ТОВ “Пивоварня Опілля” - тернопільський виробник пива та напоїв натурального бродіння. Має виробничу історію з 1851 року, коли на місці сучасного заводу була заснована перша велика промислова броварня у Тернополі. Відродження підприємства почалося на початку 2000-х разом із зміною менеджменту. Під час щорічного свята пива у 2018, організованого галузевою асоціацією “Укрпиво”, “Опілля” відзначили нагородою “Бурштинова зірка” за найвищі відносні і абсолютні темпи приросту виробництва за період 2016-2017 років. Це другий поспіль рік, коли підприємство отримує найвищу нагороду пивобезалкогольної галузі. Крім того, підприємство здобувало нагороду “Народний бренд” у 2017, 2015 та 2014 роках. Минулого року тернопільський бренд потрапив до списку ТОП-100 найдорожчих брендів України, посівши 88 позицію. “Опілля” також стало найбільшим платником податків до зведеного бюджету міста Тернополя. Підприємство бере активну участь у підтримці соціальних та культурологічних проектів.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)