Олігархи об’єдналися проти Порошенка, який перекрив їм схеми, – експерт

Олігархи об’єдналися проти Порошенка, який перекрив їм схеми, – експерт

Українські олігархи об'єднали свої зусилля, щоб не пустити чинного президента Петра Порошенка на другий термін, так як він перекрив їм схеми незаконного збагачення

Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив політичний експерт Олексій Голобуцький.

Такого висновку він дійшов, проаналізувавши публікацію "Олігархів багато - президент один", яка була опублікована на "Українській правді".

"На УП вийшов дивний матеріал - по суті, важкі стогони і щирі обурення олігархів про те, як Порошенко "повідключав їм потоки" і взагалі всіляко ображає. Тому вони зроблять все, щоб він не був обраний знову. А за формою - вже досить звичні звинувачення Порошенка - те, що ми щодня бачимо, чуємо і читаємо на банерах, по ТБ і в інтернеті. Хоча і незвичайних скарг від олігархів вистачає", - написав експерт.

У своїй публікації він привів цитати зі статті, в яких описується, яким чином Порошенко заважає олігархам.

"У Коломойського забрали "Приват". "Азоту" Фірташа і його газорозподільних мереж перекрили кисень. Новинський ходить під справами в ГПУ. У Пінчука постійно збитки". Якась парадоксальна і дуже перпендикулярна логіка переконання читачів: ви вимагали 5 років тому, щоб Порошенко притиснув олігархів - він притиснув. Тому зараз олігархи об'єднали зусилля і намагаються зробити все, щоб він не виграв вибори, - і саме тому іншим виборцям теж не можна голосувати за чинного президента", - зазначив Голобуцький.

Крім того, підкреслив політолог, в статті наводиться епізод спілкування Льовочкіна з Коломойським, після якого в засобах масової інформації, що належать до першого, почали активно підтримувати кандидата в президенти Володимира Зеленського.

"Хоча момент щодо початку активної позитивної згадки Зеленського в медіа Льовочкіна після спілкування з ним Коломойського - так, це дійсно цікаво. Коротше, якісь абсолютно дивні аргументи почали підтягувати за 10 днів до виборів", - підсумував Олексій Голобуцький.
Загрузка...