Ольга Шахін та «Асоціації жінок України «Дія» бажають тернополянам успішного року

gazpostach

Ольга Шахін та «Асоціації жінок України «Дія» бажають тернополянам успішного року

Від імені усієї жіночої Асоціації Ольга Шахін та членкині тернопільського осередку звернулися до містян у відео-вітанні та побажали, передусім, миру, злагоди та достатку.

"Щиро прагнемо, щоб у кожній домівці панував мир та затишок, а кожна родина була під захистом та опікою Божою! Бажаємо достатку, добробуту та успішного фінансового року. Нехай краса зовнішня буде осяяна внутрішнім світлом ваших сердець. Хочемо, щоб казка цих зимових днів залишалася із вами впродовж усього наступного року. Нехай не покидає віра, надія та любов!", - йдеться у привітанні.

Жінки зичать тернополянам натхнення, творчих злетів, професійного визнання та особистих перемог. Бажають позитиву, яскравих вражень та радісних подій.

"Входьте у новий рік із чистими помислами, палкими серцями та щирими намірами. Добрі справи та сумлінна праця, нехай, будуть справедливо оцінені. Будьте терплячими та поміркованими. Пам’ятайте, що будь-яке випробування робить Вас сильнішими!", - зауважують у тернопільській «Асоціації жінок України «Дія».

Нагадаємо, Тернопільський осередок "Асоціації жінок України "Дія" офіційно запрацював у серпні 2018 року, і одразу зарекомендував себе дієвими проектами. За словами його лідерки, у прийдешньому році очікують збільшення кількості членкинь організації, разом з якими планують започаткувати додаткові напрямки діяльності.

Також, у коментарі одному із тернопільських видань Ольга Шахін поділилася враженнями від року, що минає, зауваживши, що вдячна 2018-му за можливість реалізувати соціальний теле-проект "Небайдужі".

"Це унікальна нагода допомогти тернополянам конкретною доброю справою. При цьому я переконалася, що поруч зі мною є команда істинних однодумців - кожен, до кого зверталася, без вагань приєднувався до благочинного проекту", - зазначила вона.

Ольга Шахін висловила переконання, що єдність тернопільської громади сприятиме тому, що Тернопіль буде "перлиною" Західної України - містом, де кожен почуває себе вдома!

"Адже дім - це там, де твоє серце! А Тернопіль, погодьтеся, вміє підкорювати серця!", - наголосила Ольга Шахін.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)