На головній мистецькій події Тернопілля Ольга Шахін презентувала громадську організацю «Асоціація жінок України «ДІЯ»

gazpostach

На головній мистецькій події Тернопілля Ольга Шахін презентувала громадську організацю «Асоціація жінок України «ДІЯ»

Головна мистецька подія року «PRIMETIME Тернопіль – Чорним по Білому» відбулася в Тернополі в GardenHall. Організатори дивували всіх присутніх прем’єрами музичних кліпів наших тернополян, виступами зірок, зокрема Андрія Підлужного, Тоні Матвієнко, Піккардійської Терції, Володимира Трача, Ірини Борисюк, Івана Леньо, Олега Собчука, Зозулі, а також показом нових колекцій одягу, танцями та дивовижними картинами.

В рамках вечірки презентували громадську організацію «Асоціація жінок України "ДІЯ", яка є найпотужнішим інструментом захисту жіночих, соціальних, економічних, духовних, політичних та інших прав і інтересів жінок.

Організація зареєстрована 28 листопада 2016 року і відтоді активно сприяє просуванню принципів гендерної рівності, розкриття професійних і ділових якостей жінок,підтримка їх підприємницької ініціативи, захист прав дітей та молоді,вирішення питань освіти, культури, духовності.

Нещодавно створено осередок і в Тернополі, який з 24 серпня цього року маю честь очолювати.

«Дія» докладає всіх зусиль, аби створити умови для участі жінок та членів їхніх родин в програмах реалізації своїх соціальних, економічних, духовних та інших інтересів, захисту цих же прав.

Усіх активних та амбіційних жінок, котрі поділяють такі цінності, як самореалізація в суспільстві та улюбленій справі, неперервна освіта та саморозвиток, відповідальність та толерантність, свобода та взаємодопомога, запрошують приєднуватись й разом творити майбутнє.

При такій чудовій нагоді ГО Тернопільське представництво «Асоціація жінок України «Дія» відзначила справжню українську жінку, майстра своєї справи, Ірину Борисюк - тернополянку, співачку , фіналістку проекту «Х-Фактор» та ведучу телеканалу СТБ, викладача вокалу Тернопільської музичної школи №2, урочисто вручивши Відзнаку за вагомий особистий внесок у розвиток музичного мистецтва та українського шоу-бізнесу, а також за популяризацію міста Тернополя, як бренду, та проявлені лідерські якості.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)