Олег Сиротюк закликав тернополян не поширювати в інтернеті інформацію про військових

gazpostach

Олег Сиротюк закликав тернополян не поширювати в інтернеті інформацію про військових

У Тернополі проводять часткову мобілізацію. Перед керівництвом області стоїть завдання мобілізувати людей і транспорт.

- Система оповіщення у Тернопільській області на даний час спроможна доводити сигнали оповіщення. Організоване цілодобове чергування на всіх рівнях від облдержадміністрації до райдержадміністрації. Для всіх чергових закладені пакети з умовними сигналами і інструкції щодо користування ними. Також прийнято рішення про розгортання системи подачі мобілізаційних ресурсів,  забезпечення паливно-мастильними матеріалами, харчуванням і медичним забезпеченням, - каже голова Тернопільської ОДА Олег Сиротюк.

На Тернопільщині виявили бажання захищати країну від окупантів близько 1700 людей.

- Кожен представник чоловічої статі зобов'язаний прийти у військовий комісаріат, щоб уточнити свій порядок дій. Це передбачається нашим українським законодавством. Однозначно, що ми будемо розсилати повістки, але людина у семиденний період має прибути у військовий комісаріат і уточнити свій порядок дій, - пояснює полковник, тимчасово в.о. Тернопільського обласного військового комісара Володимир Катинський.

Куди направлять тернопільських військових - інформації немає.

- Що стосується відправки чи не відправки в Крим, то я вам не можу цього сказати, бо на сьогодні визнані військові частини і місця формування, знаходження їх на території України - це інформація, якою володіє верховнокомандувач і генеральний штаб. Я просто реально не маю такої інформації. Ті військові частини, які дислокуються на території області, то вони будуть виконувати ті завдання, які їм поставить генеральний штаб і верховнокомандувач, - говорить Володимир Катинський.

Очільник області закликав усіх мешканців не поширювати в інтернеті фото, відео чи будь-яку інформацію про передислокацію українських військових. Така інформація стане послугою для окупантів

 Олег Сиротюк також закликав людей збегігати спокій:

- Люди не повинні панікувати. Ми зараз не є в стані прямої військової агресії. Зараз проводяться заходи з часткової мобілізації для того, щоби на всій території української держави армія була приведена у стан готовності. Це є підготовчі заходи. Люди не повинні панікувати, бо зараз зовсім інший стан. Треба розуміти, в яких умовах ми перебуваємо. Зараз треба зорганізовуватись, бути відповідальними.

Джерело: TV-4
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)