Офісу Зеленського порадив спуститися на Землю претендент на народного депутата з Тернополя

gazpostach

Офісу Зеленського порадив спуститися на Землю претендент на народного депутата з Тернополя

Іван Ковалик заявив, що "оупенспейсами" у війні ще ніхто не перемагав.

Іван Ковалик

Обурення позицією керівника Офісу президента щодо зупинення війни, зробивши російську регіональною мовою, висловив кандидат ву народні депутати від Тернополя Іван Ковалик на своїй сторінці у Фейсбук.

«Чиновники такого високого рангу не до кінця розуміють природу збройного конфлікту на Донбасі, - написав Іван Ковалик. - Росія через свої інформаційні ресурси та пропаганду намагалася довести українцям та світові, що на сході України відбувається громадянська війна.

Правда в тому, що там - ОКУПАЦІЯ, а не повстання і точно не громадянська війна! Території Луганської, Донецької областей і в тому числі Крим були окуповані російськими військовими. Основа для цього закладалася роками, як за часів Радянського Союзу, так і незалежності України, шляхом цілеспрямованої русифікації», - зазначив ймовірний народний депутат.

Іван Ковалик підсумував, якщо найближчим часом керівники держави «не повернуться на Землю, то їхня каденція буде коротка. Їм пора усвідомити, що "опенспейсами" у війні ще ніхто не перемагав».

ОФІСУ ПРЕЗИДЕНТА ПОТРІБНО СПУСТИТИТИСЯ НА ЗЕМЛЮ!На думку Андрія Богдана, керівника Офісу президента, війну на сході...

Gepostet von Іван Ковалик am Montag, 1. Juli 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)