Один народ? Росіяни осоромились, намагаючись пожартувати над Юрієм Вернидубом за його прізвище

gazpostach

Один народ? Росіяни осоромились, намагаючись пожартувати над Юрієм Вернидубом за його прізвище

Безумовною сенсацією в футбольному світі стала перемога молдавського Шерифа під керівництвом українського тренера Юрія Вернидуба над іспанським Реалом. Очікувано, Юрій Миколайович став об’єктом інтересу багатьох спортивних видань, в тому числі російського «Спорт-експресу».

В інтерв’ю тренер не оминув нагоди висловити свою патріотичну позицію, оцінивши український чемпіонат сильнішим за російський, а також висловивши надію, що найближчим часом Україна обійде Росію в рейтингу УЄФА.

В свою чергу журналісти спробували пожартувати над прізвищем Вернидуба, але зробили це вкрай невдало. Так, журналіст запитав фахівця, коли той «все-таки поверне дуб». Наставник «Шерифа» пояснив: «Почитайте українську казку Котигорошко. Там є всі прізвища: і Вернигора, і Вернидуб, і інші. Це все казкові герої. І я пишаюся своїм прізвищем! У мене козацький рід».

Примітно, що в опублікованому інтерв'ю назву української народної казки було написано, як «Кот и горошек» («Кіт і горошок»), яке було виправлено пізніше. Реакція соцмереж не забарилась. Цілком закономірно користувачі іронізують, що російські журналісти таким невіглаством остаточно спростували пропаганду Путіна про «один народ».
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)