Один народ? Білоруський генерал закликав вбивати людей без суду і слідства як це роблять в Росії

gazpostach

Один народ? Білоруський генерал закликав вбивати людей без суду і слідства як це роблять в Росії

Колишній глава Генштабу Білорусі Олег Бєлоконєв, який нині засідає в Палаті представників республіканського парламенту, заявив, що потрібно без огляду на закон знищити 20 або навіть 100 людей у відповідь за вбивство співробітника КДБ звичайним програмістом під час "спецзаходів з пошуку осіб, причетних до терористичної діяльності".

Білоруські ЗМІ повідомили, що стріляв в співробітника КДБ, котрий ввірвався до нього житло, і відразу був вбитий у відповідь програміст IT-компанії EPAM Systems Андрій Зельцер.

"Спецоперація" - це рейд за адресами тих, хто підтримував торішні протести проти узурпації влади незаконним президентом Олександром Лукашенком. Андрію було 32 роки. Разом з дружиною вони жили в її квартирі і виховували малолітнього сина. Після вбивства чоловіка жінку затримали за підозрою в співучасті.

"В яких сім'ях виховувалися ці люди? Я вважаю, ми занадто м'яко чинимо з ними і їм подібними. Чомусь вони діють поза рамками закону, а ми намагаємося все робити за законом. Згідно із законом з ними розмовляти, згідно із законом переконувати, згідно із законом їх умовляти. А треба, як Путін сказав, мочити в сортирі всіх: за одного 20, 100 ... Щоб не було неповадно нікому. Може грубо, але щиро", - заявив білоруський генерал.

Ще недавно той самий Путін в своїй статті заявляв, що українці, росіяни і білоруси – по суті «один народ». Чи по дорозі українцям з такими братніми народами – питання риторичне.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)