Один із супермаркетів Тернополя приймає пенсіонерів тільки в окремі години (Відео)

Один із супермаркетів Тернополя приймає пенсіонерів тільки в окремі години (Відео)

фото - з мережі Інтернет

Безпечні покупки: у Тернополі мережа магазинів ввела обмеження для людей похилого віку. На час карантину мережа магазинів "АТБ" по всій Україні ввела обмеження щодо годин відвідування їх закладів пенсіонерами.

Отож, відсьогодні від 9:00 до 10:00 літні люди зможуть здійснювати покупки. Представники магазину зазначили - для них це можливість купити все необхідне, без зайвих ризиків для здоров'я і черг. Також в "АТБ" закликали всіх покупців поставитись з розумінням до таких обмежень і обрати інший період часу для купівлі харчів.

Безпечні покупки: у Тернополі мережа магазинів ввела обмеження для людей похилого віку

Безпечні покупки: у Тернополі мережа магазинів ввела обмеження для людей похилого віку На час карантину мережа магазинів "АТБ" по всій Україні ввела обмеження щодо годин відвідування їх закладів пенсіонерами. Отож, відсьогодні від 9:00 до 10:00 літні люди зможуть здійснювати покупки. Представники магазину зазначили - для них це можливість купити все необхідне, без зайвих ризиків для здоров'я і черг. Також в "АТБ" закликали всіх покупців поставитись з розумінням до таких обмежень і обрати інший період часу для купівлі харчів.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Gepostet von Т1 Новини am Mittwoch, 25. März 2020
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)