Одіозний Іван Стойко втерся в ряди міліціонерів

gazpostach

Одіозний Іван Стойко втерся в ряди міліціонерів

pm330image003_143772833729Екс-голова Тернопільської ОДА та екс-нардеп Іван Стойко, який не приніс жодної користі області на жодній з посад і на останніх виборах як фанера пролетів на Тернопільщині, знайшов собі нове тепле містечко.

У якості радника міністра МВС (а зі Стойка радник ще той!) він прибув на Чернігівщину, де очолює спеціальну групу, яка спостерігатиме  за виборами у Чернігівській області, пише 0352.ua.

Про забезпечення законності та правопорядку під час довиборів до Верховної Ради України по 205 округу Стойко учора розповідав тамтешнім журналістам разом з начальником Управління МВС в Чернігівській області Едуардом  Альохіним.

Альохін оцінив ситуацію на 205 виборчому окрузі в Чернігові як напружену, але стабільну. Він запевнив присутніх, що в рамках своєї компетенції правоохоронці зроблять усе, щоб вибори відбулися без порушень.

Вставив свої «5 копійок» і Стойко.

«Створено і цілодобово діє оперативний штаб, який тримає ситуацію в 205 виборчому окрузі під контролем. Правоохоронці готові до будь-яких викликів», – запевнив знавець правоохоронної системи з дипломом вчителя Іван Стойко.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)