Сесія Тернопільської обласної ради очима “радикалів”

gazpostach

Сесія Тернопільської обласної ради очима “радикалів”

На 8 сесії Тернопільської обласної ради, що проходила 13 березня, представники громадських організацій учасників АТО звернулися до депутатів із вимогою ухвалити рішення про відставку міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та проведення розслідування щодо перевищення силовиками службових повноважень під час ліквідації наметового містечка під стінами Верховної Ради.

Також атовці вимагали прийняття закону про імпічмент Президента, проведення позачергових президенських і парламентських виборів. Як реагували депутати на такий початок сесії?

— Ми засуджуємо насильницькі дії силовиків, які перевищили службові повноваження. І вимагаємо створення тимчасової слідчої комісії для проведення повного й об’єктивного розслідування подій під парламентом, які викликали такий суспільний резонанс, або щоб це зробив Комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності Верховної Ради.— сказав голова Тернопільської територіальної організації Радикальної партії Богдан Яциковський.

Як він підкреслив, не потрібно втягувати народ України в політичні розбірки між Президентом та Міністром внутрішніх справ. Тільки правова оцінка дасть можливість винести справедливе рішення.

— Щодо імпічмента Президента, то Радикальна партія давно зареєструвала законопроект №2278 про спеціальну тимчасову слідчу комісію Верховної Ради України з розслідування справи про усунення Президента України з поста в порядку імпічменту. Ані силовики, ані Президент — ніхто не має уникнути залізної руки правосуддя! Кожен повинен нести відповідальність за свої вчинки, — наголосив Богдан
Яциковський.

Діана Ярошенко
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)