Обов’язок держави – подбати про своїх захисників, – Володимир Труш

gazpostach

Обов’язок держави – подбати про своїх захисників, – Володимир Труш

У Тернополі військовослужбовці 2 Галицької бригади Національної гвардії України отримали квартири. Захід відбувся в рамках державної програми забезпечення житлом бійців НГУ. Житло збудоване виключно за державні кошти Міністерства внутрішніх справ України.

Ключі та сертифікати про отримання житла вручав голова облдержадміністрації Володимир Труш разом із командувачем Національної гвардії України генерал-полковником Миколою Баланом. Серед чотирнадцяти військовослужбовців Національної гвардії України, квартири отримали чотири ветерани, які стояли на квартирному обліку.

«У важкий рік для України, попри війну та пандемію, нам вдалося закінчити будівництво цього будинку. Військовослужбовці отримають заслужені квартири. Сильна армія, то сильна країна і нація. Ми хочемо зробити для вас місце, дім куди ви зможете завжди повертатися. Обов’язок держави – захистити своїх захисників», - зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш.

У будинку встановлено енергоощадні технології. Кожне помешкання має систему індивідуального опалення та сучасні енергоощадні вікна. Для контролю за витратами на опалення, водопостачання та електрику квартири обладнано електронними лічильниками.

«Це надзвичайно важливо, що ми змогли надати житло тим людям, які служать всій країні. Я впевнений, що з роками кількість квартир, які отримають військовослужбовці будуть зростати. Першочергово ми вибирали тих, хто зазнав поранень та сім’ї полеглих солдат. Саме вони, як на мене, потребують житла найбільше», - командувач Національної гвардії України генерал-полковник Микола Балан.

Нагадаємо, в зоні проведення антитерористичної операції операцій об'єднаних сил (АТО/ООС) 2-ий стрілецький батальйон військової частини 3002 НГУ перебуває з початку створення і по теперішній час, де продовжує виконувати службово-бойові завдання.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)