Чому українці хочуть зустріти Новий рік у Тернополі? (Фото)

gazpostach

Чому українці хочуть зустріти Новий рік у Тернополі? (Фото)

Тернопіль потроху стає містом для туристичних відпусток. Щороку все більше українців планує святкування Нового року саме у Тернополі. Місто дивує туристів своїми красотами та багатою історією. Навіть бувалі мандрівники вносять Тернопіль до своїх списків «треба зазирнути», кажуть експерти порталу Doba.ua.

Перше місце, яке приваблює гостей міста – Тернопільський замок. Він був збудований у середині XVI століття, щоб зупинити турецьких загарбників. Фортецю руйнували кілька разів, але щоразу її відновлювали у первозданному вигляді.

Чим же ця пам’ятка така цікава? Гості міста із захопленням розповідають, що Тернопільський або Старий замок пережив стільки війн та битв, що розповіді про нього можна слухати цілий день. Будівля оснащена великою кількістю підземних тунелів, які наразі відкриті лише частково. За часів радянської влади багато проходів було приховано навмисно, щоб регулювати порядок не лише в місті, а й під ним.

Ще одним місце, яке приваблює туристів у новорічні свята – парк Національного відродження: 54 гектари краси, створеної жителями міста, сховали у собі ще одну надзвичайну споруду – перше в Україні Співоче поле. Його розміри вражають. Сцена амфітеатру розрахована на 1200 акторів, співаків та музикантів, а максимальна кількість глядачів складає 10 000 чоловік.

Цікаво й те, що в Тернополі була випущена перша в Україні газета еротичного змісту, яка мала назву «Пан плюс пані». Подейкують, що в місті є музей, присвячений цьому виданню.

Мандрівники довго не вагаються, адже щоб зняти однокімнатну квартиру в Тернополі, не потрібно мати велику суму грошей. Чудові апартаменти на три спальних місця обійдуться не більше, ніж 600 гривень. При цьому місто чекатиме гостей чистими вулицями, а не гармидером, який часто буває в більш популярних туристичних містах.

Тернопіль – одне з міст України, яке варто відвідати на Новий рік та Різдво, стверджують українці і ми повністю підтримуємо колективну думку. По-перше, місто традиційно готує цілу низку розваг, а по-друге, недорогу квартира в Тернополі знайти значно легше, ніж, наприклад, у Львові, навіть за кілька тижнів до свят.

Нарешті українці зрозуміли, що Україна не закінчується на трьох класичний містах. Вона красива уся, і кожне її місто варте того, щоб його відвідати!
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)