Новий голова Тернопільської ОДА за 100 днів роботи отримав догану від Зеленського

Новий голова Тернопільської ОДА за 100 днів роботи отримав догану від Зеленського

Ігор Сопель отримав від президента догану за роботу.

Вчора президент Володимир Зеленський не тільки звільнив із посади голову Офісу президента та призначив нового, а й дав сувору догану новопризначеному голові Тернопільської облдержадміністрації Ігорю Сопелю, пише сайт "Тернополяни".

Про це журналістам сайту стало відомо з власних джерел. Швидше за все, це пов'язано із бездіяльністю нового керівника області впродовж 100 днів його роботи на займаній посаді.

За цей час оновлень фактично не помітно: старі кадри залишилися на своїх посадах, не проводяться розслідування резонансних справ щодо розкрадань попередньої влади. Помічаємо лише те, як новий очільник ОДА використовує чужі досягнення у якості піар-компанії.

Йдеться про вручення ключів від автомобілів, придбаних для потреб амбулаторій області, а також квартир учасникам АТО/ООС. Вони були виділені ще за програмами попереднього уряду.

Через декілька годин після цієї публікації, прес-служба ТОДА написала, що така інформація про догану - не що інше як фейк:

"Інформація, яку поширюють місцеві інтернет-ресурси, нібито голова Тернопільської обласної державної адміністрації Ігор Сопель отримав догану — НЕ ВІДПОВІДАЄ ДІЙСНОСТІ!
Зараз керівник області перебуває з робочим візитом у Києві, де сьогодні обговорюють питання дорожньої сфери. Зауважень до його роботи у керівництва країни немає".
Загрузка...