Нова пісня-пиріжок від загадкової співачки Ольвії дебютувала на радіо

gazpostach

Нова пісня-пиріжок від загадкової співачки Ольвії дебютувала на радіо

А відео до неї намалювала наймолодша кліпмейкер в Україні

Давно уже стали популярними вірші-пиріжки (cookies). Тож творча команда, яка співпрацює із співачкою Ольвією (Ольга Баландюх, учасниця «Голос країни» 2020 в команді Тіни Кароль; учасниця Молодої опери «Ukraine - Terra Incognita») вирішила, що можуть існувати також пісні-пиріжки (pattysongs).

Першим “пиріжком” став сингл «Moonless party». Нова композиція «Хей, мамо!» стала другою піснею-пиріжком. Презентація синглу відбулась в ранковому шоу [КАМТУГЕЗА] на Radio ROKS.

У «пиріжку» йдеться про те, як Ольвія збирала рок-групу на Сатурні. Її проблеми зібрати там команду видаються мізерними в порівнянні з політичними чварами та коронавірусною трясовиною.

Пісню написав відомий музикант  John Bass («Клуб шанувальників чаю», «Мертвий півень», проєкти «Є») більше року  тому. А під час тотального карантину разом зі співачкою Ольвією, яка записала вокал і текст, музиканти у жартівливій формі виклали прагнення більшості вирватись з загальної паніки, обмежень та ізоляції в своєму драйвовому польоті.

Малюнки створила десятирічна Яся Онисько, яка є першою в Україні наймолодшою художницею, що коли-небудь малювала «цифрові картини» для кліпу.

Ольвія змонтувала відео, доповнюючи своїм баченням та ідеями візії пісні.

Патісонг є музично-екологічно чистим продуктом, без семплів, бібліотек і тд.

Робота над серією пісень-пиріжків триває..

Учасники і виконавці:

Вокал, монтаж відео: Ольвія (Ольга Баландюх).

Художниця: Яся Онисько

Музика: John Bass

Текст-пиріжок: OLVIA, John Bass

Зведення, мастер: Олег Мишловський

Виконавчий продюсер: Вячеслав Дебрянський
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)