Нотр-Дам відбудують – запевнив французький Президент

gazpostach

Нотр-Дам відбудують – запевнив французький Президент

Влада Франції пообіцяла відновити згорілу пам'ятку.

Пожежу, яка спалахнула ввечері 15 квітня в Соборі Паризької Богоматері, в Парижі вдалося загасити. Як зазначив Президент Франції, основні  елементи структури собору, дві башти та фасад споруди вдалося зберегти, пише "Deutsche Welle".

Чому ж загорівся собор - до обіду 16 квітня ще не встановили. Наразі слідчі припускають, що пожежа виникла внаслідок нещасного випадку, швидше за все, пов'язаного з будівельними роботами на даху пам'ятки.  Саме дах собору внаслідок пожежі зруйновано найбільше. Обвалився розташований посередині даху шпиль собору разом з частиною покрівлі.

Президент Франції Еммануель Макрон зазначив, що "найгіршого вдалося уникнути". Собор, за його словами, є частиною французької історії, французького духу, "епіцентром наших життів".

Ряд організацій, компаній і меценатів по всьому світу пообіцяли виділити кошти на реставрацію собору Паризької Богоматері, що серйозно постраждав у результаті пожежі. Один із найбагатших людей Франції - Франсуа Анрі Піно - виконавчий директор компанії Kering, що володіє такими брендами, як Gucci та Yves Saint Laurent, пообіцяв перерахувати на відбудову собору не менше 100 мільйонів євро.

(Схожі публікації: https://www.gazeta-misto.te.ua/na-restavratsiyu-notr-damu-ukrayinska-vlada-gotova-vidpravyty-svoyih-fahivtsiv/ )
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)