Ні температури, ні кашлю: українець лікував грип, а виявилось – коронавірус

Ні температури, ні кашлю: українець лікував грип, а виявилось – коронавірус

Експрес-тест не показав коронавірусу, а от лабораторний підтвердив COVID-19.

фото - з Інтернету

Киянин Павло Пуськов захворів на короновірус на початку березня. У перший день весни він повернувся з Франції, де, вважає, й підхопив цю інфекцію.

Протягом всієї хвороби в нього не було кашлю, зізнається чоловік. Він взагалі впродовж лікування думав, що в нього грип, а в приватній клініці сказали, що в Павла гострий синусит і риніт.

2 березня киянин відчув погіршення самопочуття. Вирішив, що в нього грип і почав приймати антибіотики, вітаміни. Через тиждень йому стало значно легше. Але вже 12 березня в чоловіка суттєво зросла температура до 38,7 і він поїхав у приватну клініку на обстеження. Пригадує, на початку хвороби високої температури в нього не було, як і не було кашлю. Був тільки біль у горлі.

12 березня лікарі не виявили страшного захворювання у Павла і відпустили його додому лікуватися. А вже 18 березня чоловік повторно звернувся до них, і на томограмі легень побачили, що в нього висока ступінь 2-сторонньої пневмонії та плеврит. В цей день його направили в Олександрівську лікарню.

Експрес-тест на коронавірус дав негативний результат. А от діагноз підтвердив вже лабораторний тест.

Поки його лікували від пневмонії, пригадує Павло, адже лікарі точно не знали, як лікувати коронавірус, тричі в день йому кололи антибіотики, щодня ставили капельниці, вранці та ввечері давали пити таблетки. Єдине не характерне для лікування пневмонії - це те, що лікар попросив Павла придбати препарат "Плаквенил", який хворому вдалось знайти ледь не останні пачки, інформує "ТСН".
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)