Незламна Героїня і мама сьогодні знає, для чого залишилася жити

Незламна Героїня і мама сьогодні знає, для чого залишилася жити

Сьогодні 23-річна Яна Зінкевич допомагає бійцям в тилу. Проте ще 5 років тому юна тендітна дівчина навіть не задумувалася, коли мчала рятувати воїнів на Сході.

Ще у 18-річному віці Яна Зінкевич з Рівного була на Майдані. Далі рятувала людські життя на фронті, за що згодом була удостоєна звання "Народного Героя України", інформує "TeNews".   Коли їй було 19 років - заснувала унікальну медичну службу "Госпітальєри".

Переломний момент у житті Яни трапився через півтора року після участі в бойових діях. Після тієї ДТП дівчина залишилася в інвалідному візку. Сьогодні їй – 23, і на її особистому рахунку – понад 200 врятованих життів.

Яна Зінкевич

Яна Зінкевич

5 грудня 2015 року стало для цієї дівчини трагічним. На трасі неподалік від Дніпропетровська вона потрапила у жахливу ДТП (будучи пасажиром, – авт.). Тоді за її життя молилися усі, хто тільки знав про цю біду. І Яна таки вижила. Щоправда, через численні травми і важкий перелом хребта вона так і не стала на ноги. Лікування та реабілітація дуже дороговартісні. Їй вдалось пройти операцію і одномісячну реабілітацію в Ізраїлі, а зараз вона періодично проходить реабілітацію в Україні, коли має змогу  оплачувати таке «задоволення». Раніше дівчина навіть подумати не могла, що за два роки після закінчення безтурботного та мирного життя, вип’є всі ліки, які знайде в квартирі, намагаючись накласти на себе руки. Дякувати Богу, їй не вдалося скоїти задумане. Для чого я залишилася жива і кому треба така, нерухома, чи потрібна я така навіть самій собі? – запитувала себе.

А згодом вона вкотре переконалася, що не даремно лишилася жива. Адже після важкої травми вона народила донечку. І це справжнє диво! Вагітність не була прогнозована, бо після аварії лікарі діагностували у неї… повне безпліддя, тож Яна фактично прийняла думку, що ніколи не стане мамою. Однак 31 жовтня 2016 року керівник медичного батальйону «Госпітальєри», 21-річна Яна Зінкевич подарувала світу нове життя! Народжувала за допомогою кесаревого розтину в обласній лікарні Дніпра. Малеча з’явилась на світ з вагою 3 кілограми і 48 сантиметрів! Дивом було й те, що вона змогла виносити дитину, адже, як пророкували медики, при такій тяжкій політравмі та паралічу плід завмирає при ранніх термінах. І навіть попри те, що в той час Яні через травму доводилося приймати досить багато медичних препаратів (як тільки вона дізналась про вагітність, то перестала приймати більшість ліків), дитинка народилася абсолютно здоровою.

Яна Зінкевич

Яна ЗінкевичЗагрузка...