Незламна Героїня і мама сьогодні знає, для чого залишилася жити

gazpostach

Незламна Героїня і мама сьогодні знає, для чого залишилася жити

Сьогодні 23-річна Яна Зінкевич допомагає бійцям в тилу. Проте ще 5 років тому юна тендітна дівчина навіть не задумувалася, коли мчала рятувати воїнів на Сході.

Ще у 18-річному віці Яна Зінкевич з Рівного була на Майдані. Далі рятувала людські життя на фронті, за що згодом була удостоєна звання "Народного Героя України", інформує "TeNews".   Коли їй було 19 років - заснувала унікальну медичну службу "Госпітальєри".

Переломний момент у житті Яни трапився через півтора року після участі в бойових діях. Після тієї ДТП дівчина залишилася в інвалідному візку. Сьогодні їй – 23, і на її особистому рахунку – понад 200 врятованих життів.

Яна Зінкевич

Яна Зінкевич

5 грудня 2015 року стало для цієї дівчини трагічним. На трасі неподалік від Дніпропетровська вона потрапила у жахливу ДТП (будучи пасажиром, – авт.). Тоді за її життя молилися усі, хто тільки знав про цю біду. І Яна таки вижила. Щоправда, через численні травми і важкий перелом хребта вона так і не стала на ноги. Лікування та реабілітація дуже дороговартісні. Їй вдалось пройти операцію і одномісячну реабілітацію в Ізраїлі, а зараз вона періодично проходить реабілітацію в Україні, коли має змогу  оплачувати таке «задоволення». Раніше дівчина навіть подумати не могла, що за два роки після закінчення безтурботного та мирного життя, вип’є всі ліки, які знайде в квартирі, намагаючись накласти на себе руки. Дякувати Богу, їй не вдалося скоїти задумане. Для чого я залишилася жива і кому треба така, нерухома, чи потрібна я така навіть самій собі? – запитувала себе.

А згодом вона вкотре переконалася, що не даремно лишилася жива. Адже після важкої травми вона народила донечку. І це справжнє диво! Вагітність не була прогнозована, бо після аварії лікарі діагностували у неї… повне безпліддя, тож Яна фактично прийняла думку, що ніколи не стане мамою. Однак 31 жовтня 2016 року керівник медичного батальйону «Госпітальєри», 21-річна Яна Зінкевич подарувала світу нове життя! Народжувала за допомогою кесаревого розтину в обласній лікарні Дніпра. Малеча з’явилась на світ з вагою 3 кілограми і 48 сантиметрів! Дивом було й те, що вона змогла виносити дитину, адже, як пророкували медики, при такій тяжкій політравмі та паралічу плід завмирає при ранніх термінах. І навіть попри те, що в той час Яні через травму доводилося приймати досить багато медичних препаратів (як тільки вона дізналась про вагітність, то перестала приймати більшість ліків), дитинка народилася абсолютно здоровою.

Яна Зінкевич

Яна Зінкевич
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)