Незаконні вибори в держдуму на території України. Верховна Рада не визнає, СБУ розслідує

gazpostach

Незаконні вибори в держдуму на території України. Верховна Рада не визнає, СБУ розслідує

22 вересня Верховна Рада ухвалила проєкт постанови №6078 «Про Заяву Верховної Ради України щодо нелегітимності виборів депутатів Державної Думи Російської Федерації 2021 року».
Відповідне рішення підтримали 322 народні депутати. Згідно з текстом заяви, Верховна Рада визнає чергові вибори депутатів до Державної Думи Російської Федерації 2021 року незаконними, а сформовану за їх результатами Держдуму РФ – нелегітимною.
Рада також закликає парламенти іноземних держав надати належну оцінку фальсифікованим парламентським виборам в Російській Федерації. Факт проведення виборів на території окупованого Криму вже розслідує Служба безпеки України. Провадження відкрито за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу.
СБУ також надала РНБО матеріали для впровадження санкцій щодо організаторів та учасників виборів до російських органів влади на території тимчасово окупованого Криму- 33 кандидатів у депутати Держдуми РФ та 54 членів територіальних виборчих комісій.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)