Нема де жити людям на Тернопільщині – їхні будинки затопила негода (Відео)

Нема де жити людям на Тернопільщині – їхні будинки затопила негода (Відео)

Тернопільщина потерпає від негоди: помешкання - підтоплені, дороги - розмиті.

Із трьома дітьми пані Наталія живе в селі Соколів, Бучацького району. Днями під час зливи будинок, де живе сім’я, затопило водою, повідомляє "Тернопіль1".

Жити в помешканні цій сім'ї зараз практично неможливо. Та Наталя не єдина, хто постраждав від негоди.
Люди показують, дорогу до їх хати розмило. Колись своїми силами засипали шлях щебенем. Та його змила злива. Люди кажуть, проблема у потічку, який тут тече. Він не глибокий і під час дощу одразу розливається. Звертаються до місцевої влади, щоб допомогли. Адже у разі потреби люди бояться, що сюди не проїде "швидка" чи рятувальники.
- Пішла злива, великий об’єм води, порозмивали нам вулицю, міст, - розповідає житель с. Соколів Бучацького району Віктор Михайлюк. - На нашу думку перше, треба поглибити цей рів, і зробити дорогу як ми зробили щебенем і підсипати.

Тернопільщина потерпає від негоди: помешкання - підтоплені, шляхи – розмиті

Тернопільщина потерпає від негоди: помешкання - підтоплені, шляхи – розмитіПані Наталія із трьома дітьми живе у селі Соколів на Бучаччині. Днями під час зливи будинок, де живе сім’я, затопило водою. Жити у помешканні зараз практично неможливо. Та Наталя не єдина, хто постраждав від негоди. Люди показують, дорогу до їх хати розмило. Колись своїми силами засипали шлях щебенем. Та його змила злива. Люди кажуть, проблема у потічку, який тут тече. Він не глибокий і під час дощу одразу розливається. Звертаються до місцевої влади, щоб допомогли. Адже у разі потреби люди бояться, що сюди не проїде "швидка" чи рятувальники. - Пішла злива, великий об’єм води, порозмивали нам вулицю, міст, - розповідає житель с. Соколів Бучацького району Віктор Михайлюк. - На нашу думку перше, треба поглибити цей рів, і зробити дорогу як ми зробили щебенем і підсипати.

Gepostet von Т1 Новини am Freitag, 7. Juni 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)