Неймовірне освідчення на головній площі Тернополя (Фото)

gazpostach

Неймовірне освідчення на головній площі Тернополя (Фото)

Увагу багатьох людей привернув хлопець, який освідчився коханій в дуже романтичний спосіб. Дійство відбувалось на головній площі міста 25 грудня.

Як з’ясувалось романтиком виявився Ігор Марчук, а його обраниця – Анна Левська. Ми поспілкувались з головною героїнею події.

В цей день вони святкували 4 місяці разом. Тому для святкування поїхали в Тернопіль.

Аня зізнається: «Я відчувала, що це скоро станеться та аж ніяк не очікувала, що саме сьогодні і в такий спосіб. Тому, коли коханий простягнув обручку мене переповнювали емоції, та  все ж я сказала йому так ».

У пари неймовірно цікава історія знайомства. Ігор українець та згодом у підлітковому віці переїхав на постійне проживання в Америку. І от через 5 років він приїхав у гості до бабусі в село, що як виявилось було сусідні із селом дівчини.

Цього знайомства взагалі могло і не бути, оскільки Анна тимчасово перебувала закордоном, але через деякі справи в університеті, повернулась на 2 тижні швидше. Отож закоханих звела, як то кажуть «сама доля».

Редакція сайту щиро вітає закохану пару, бажає їм безмежної любові, взаєморозуміння та багато щасливих років проведених разом.

Фото Oleg Synovets
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)