Запланований на суботу поєдинок «Іллічівець» — «Тернопіль» не відбудеться

Запланований на суботу поєдинок «Іллічівець» — «Тернопіль» не відбудеться

Травми і застудні захворювання таки поставили підніжку знекровленому кадровими втратами футбольному клубу «Тернопіль» - пише Вільне Життя.

Запланований на суботу, 15 жовтня, поєдинок чотирнадцятого туру чемпіонату України серед команд першої ліги «Іллічівець» — «Тернопіль» не відбудеться.

Муніципальний клуб повідомив про це вчора, 11 жовтня, Професіональну футбольну лігу України і ФК «Іллічівець». До керівництва останнього, до речі, наші земляки раніше зверталися з проханням про перенесення зустрічі на пізніше. Адже з тих чотирнадцяти футболістів, які нині мають право виступати в чемпіонаті, здорові лише семеро. Однак отримали відмову. Тоді і не залишилося нічого іншого, як прийняти рішення про відмову від поїздки.

Згідно з регламентом змагань футбольному клубу «Тернопіль» буде присуджено технічну поразку. Залишається сподіватися, що до призначеного на суботу, 22 жовтня, поєдинку п’ятнадцятого туру, в якому «Тернопіль» прийматиме «Миколаїв», більшість містян буде готова до виходу на поле.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)