Не забудьте набрати воду: тернополянам нагадали про планове відключення

Не забудьте набрати воду: тернополянам нагадали про планове відключення

Фото - з мережі Інтернет

У Тернополі 18-19 вересня - планове промивання труб і ремонт водопроводів, тож варто встигнути наповнити свої посудини ще до вечора.

Мова йде про 8 мікрорайонів Тернополя: це "Сонячний", "Аляска", "Східний", "Канада", "Дружба", "Кутківці", "Пронятин", "Березовиця".

У кранах вода буде вже 20 вересня опівночі, але у водоканалі попереджають - якщо вода з’явиться швидше, то матиме підвищений вміст хлору.

Детальніше - в сюжеті Т1.

Не чекайте до вечора: у "Тернопопільводоканалі" радять набрати воду вдень

Не чекайте до вечора: у "Тернопопільводоканалі" радять набрати воду вденьДва дні Тернопіль буде без води. У місті 18-19 вересня - планове промивання труб і ремонт водопроводів. Мова йде про 8 мікрорайонів Тернополя: це "Сонячний", "Аляска", "Східний", "Канада", "Дружба", "Кутківці", "Пронятин", "Березовиця". У кранах вода буде вже 20 вересня опівночі, але у водоканалі попереджають - якщо вода з’явиться швидше, то матиме підвищений вміст хлору. Додамо, що роботи з промивання труб у Тернополі здійснюють двічі на рік – навесні та восени. Тернополянам радять набирати воду сьогодні вдень, не чекаючи до вечора. Тоді вона чистіша.❗️ Хочете повідомити нам свою новину або розповісти про цікаву подію? Телефонуйте в редакцію Т1 Новини! ☎️ 098-362-57-36 або 40-00-50

Gepostet von Т1 Новини am Dienstag, 17. September 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)