«Не можна затягувати із передачею Тернопільської районної лікарні», – Володимир Труш

gazpostach

«Не можна затягувати із передачею Тернопільської районної лікарні», – Володимир Труш

Фото - з мережі Інтернет

Тернопільська центральна районна лікарня повинна продовжувати працювати і надавати допомогу пацієнтам. На цьому наголосив голова ОДА під час робочої зустрічі з керівниками громад, які обслуговує заклад, та керівництвом районної ради.

Згідно з процедурою передачі майна спільної власності у власність громад, лікарня має бути передана Тернопільською районною радою одній з ОТГ

Тернопільська центральна районна лікарня, як юридична установа, зареєстрований у Великих Бірках. ОТГ готова взяти лікарню на баланс і це рішення підтримали більшість громад, які вона обслуговуватиме. Однак через неврегульовані майнові питання, районна рада ще не ухвалила відповідного рішення.

«Районна рада поки не передала лікарню у власність Великобірківської громади. Фактично попередній власник уже не може утримувати лікарню, нового – ще немає. Як наслідок, в лікарні зупинено ряд фінансових операцій. На сьогодні є лише один правовий механізм виходу із ситуації (і я на ньому наполягаю) - ввести Великі Бірки у склад засновників. Це дасть можливість розблокувати усі процеси - провести тендери, закупівлі, оплату захищених статей», - каже голова ОДА Володимир Труш.

Лікарня обслуговує населення шести громад. Їх голови підтримують таку пропозицію. Лишилось лише якнайшвидше внести зміни на сесію районної ради й отримає позитивний результат. Натомість паралельно громади зможуть вирішувати майнові питання.

«Інакше - ситуація, яку ми маємо, за місяця спричинить колапс. Ми не зможемо оплатити енергоносії, заплату, закупити медикаменти, втратимо ліцензії. Лікарня не зможе надавати послуги і від цього постраждають і пацієнти, і працівники», - наголошує голова ОДА Володимир Труш.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)