Тернополянам розповіли, що не можна писати у Фейсбук

Тернополянам розповіли, що не можна писати у Фейсбук

Соціальна мережа Facebook опублікувала правила розміщення публікацій, які детально описують ситуації, в яких адміністратори видалять суперечливий контент, а в якій – ні

Нові правила Facebook: про що не можна писати у мережі

Розповімо, як і про що не можна писати у Facebook, якщо не хочеш потрапити до бану.

Facebook вперше оприлюднив внутрішні правила видалення постів користувачів, а також оголосив про запуск процедури розгляду апеляцій за прийнятим рішенням. Тепер користувачі зможуть подавати апеляцію на видалення їхніх постів. В цьому випадку публікацію повторно розгляне інший адміністратор.

Як Facebook обирає міру покарання за заборонений контент

Facebook визначає міру покарання для порушників правил публікації постів в залежності від серйозності порушення і персональної історії використання соцмережі. Зокрема, при першому порушенні можуть винести попередження, однак у випадку повторення подібних ситуацій можуть видалити пост або заблокувати профіль, а також повідомити правоохоронні органи в особливо важких випадках.

Що не можна робити у Facebook

  • У соцмережі заборонений контент з погрозами, насильством, присвячений самогубствам або самокатуванням. Головне, що потрібно знати, це все стосується не тільки людей, а й тварин. Бачите, що хтось знущається над тваринкою - повідомляйте. Facebook зазначає, що часом текст з погрозами використовується для жартів або освітлення важливої ​​теми в суспільстві. Адміністратор у такому разі визначає контекст публікації, її правдоподібність. Тобто, якщо це дійсно жарт - тоді так робити можна.
  • Під повною забороною цькування, знущання, переслідування і образи. Їхня публікація допускається тільки у тому разі, якщо такі пости з'явилися для інформування відповідальності щодо прояву агресії. Окремо уточнюється, що дискримінація можлива у разі, якщо слова використовуються стосовно самого себе. Українцям слід пам'ятати, що Facebook досі банить за вживання слів кацап і москаль. За це можна потрапити до бану на 7 днів, як мінімум.
  • Повністю під забороною фото оголених дітей. Як йдеться в заяві Facebook, попри те, що люди можуть публікувати такі фото з благими намірами, адміністрація соцмережі все одно буде видаляти їх, щоб уникнути зловживання. Тобто дитину на горщику вже не опублікуєш. А з іншою сторони, завдяки такому правилу у майбутньому батьки зможуть запобігти судовій справі, адже усі в курсі, що тепер діти можуть судитися з батьками через незаконну публікацію їхніх фото у дитинстві?
  • Під забороною і оголене тіло дорослої людини, оскільки це може образити деяких користувачів мережі. Існує кілька винятків, зокрема, можна публікувати об'єкти мистецтва з оголеним тілом людини, знімки годування грудьми або шрами на грудях після мастектомії. Зазначимо, що раніше у Франції пройшов суд. Чоловік, який опублікував твір мистецтва з оголеною жінкою, потрапив до бану. Проте у суді йому вдалося відвоювати право на розміщення такої картини у Facebook.
  • Правила соцмережі зобов'язують користувачів реєструватися під своїми справжніми іменами і розміщувати правдиву інформацію. Це вже не новина, проте у новому брифі адміністрація соцмережі нагадала про це користувачам.
  • Facebook і надалі забороняє постити фейкові новини.
  • Також з'явилися нові деталі щодо публікацій про наркотики. За правилами, контент, де людина зізнається в тому, що вживає або продає наркотики не в медичних цілях, не дозволено на Facebook.

 
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)