«Не маємо права змусити, але можемо достукатися до свідомості людей», – Андрій Богданець про вакцинацію

gazpostach

«Не маємо права змусити, але можемо достукатися до свідомості людей», – Андрій Богданець про вакцинацію

Уже невдовзі усіх працюючих громадян, які відмовилися від вакцинації, можуть змусити регулярно робити ПЛР-тест за власний рахунок.

Таке питання наразі вивчає Кабінет Міністрів України.

Свою думку щодо цього у прямому ефірі каналу «Рада» висловив народний депутат з Тернополя від «Слуги народу» Андрій Богданець.

– Усі люди – різні, змушувати їх вакцинуватися ніхто не має права. Попри це, можна законодавчими ініціативами спонукати громадян зробити щеплення. Українськими та іноземними експертами доведено, що вакцина рятує життя, убезпечує від зараження на певний період або полегшує перебіг хвороби. Це дуже важливо, – зазначив Андрій Богданець.

Народний депутат також наголосив на тому, що сьогоднішні реалії змушують людей більш відповідально ставитися до здоров’я.

– Звісно, ми не можемо змушувати вакцинуватися, але можемо достукатися до свідомості людей. Вони мають розуміти, що безвідповідальними діями можуть нанести шкоди не тільки собі, а й оточенню. Я цілком підтримуєю ідею щодо регулярного ПЛР-тестування тих, хто не зробив щеплення. Я хочу бути впевненим в тому, що людина, яка проводить зі мною 8 годин робочого часу, є безпечною, – резюмував Андрій Богданець.

 
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)