Назвали дату, коли розраховують зафіксувати нульову статистику щодо коронавірусу в Україні

Назвали дату, коли розраховують зафіксувати нульову статистику щодо коронавірусу в Україні

Фото - з мережі Інтернет

Вже 22 червня в Україні може бути нульова статистика захворювання на коронавірусну інфекцію.

Про це заявив заступник міністра охорони здоров'я, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі телеканалу ZIK. Зокрема, у Ляшка спитали, чи є прогнози щодо того, коли в Україні не будуть реєструватися нові захворювання на коронавірус, як це сьогодні спостерігається, наприклад, у Чехії. У відповідь він зауважив, що про це зараз ще рано говорити, але орієнтована дата у МОЗ є.

"Ми говоримо про 22 червня", – повідомив Віктор Ляшко. Водночас він підкреслив, що ситуація буде залежати від того, як поведе себе вірус.

"Дуже багато буде залежати від того, чи є сезонність цього вірусу, чи немає. Бо зараз ми могли б сказати, що є сезонність, бо географія циркулювання вірусу повторює грип і грипоподібні захворювання. Але несподівано в цьому нашому графіку з’явилася Російська Федерація, яка показує динаміку, коли хвороба в Європі вже йде на спад. Зазвичай у нас всі країни Європи повинні були б показувати значне зниження, після Європи повинна була йти Північна Америка, Південна Америка, країни Африки, потім Австралія і знову на Китай. Так циркулює грип і грипоподібні захворювання", – пояснив головний санлікар.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)