«Навіть не цікавлюся цим, хай суд розбирається», – нардеп Богданець про бійку у ВРУ

gazpostach

«Навіть не цікавлюся цим, хай суд розбирається», – нардеп Богданець про бійку у ВРУ

У грудні минулого року в кулуарах ВРУ не порозумілися колишні депутати-свободівці та народний обранець від «Слуги Народу» з Тернополя Андрій Богданець. Дійшло до бійки.

В результаті – тернопільський нардеп потрапив до лікарні зі струсом мозку. За фактом інциденту відкрито кримінальне провадження щодо нападу на Андрія Богданця.

Сьогодні народний обранець каже, як чоловік та політик він вже забув про цю неприємну ситуацію, але як доброволець – ні.

Про це він заявив у прямому ефірі авторської програми Віталія Цимбалюка «Пекуча тема» на каналі «Тернопіль 1».

– Напад на чинного народного депутата у стінах ВРУ – неприйнятний та ганебний вчинок, за який винні мають понести кримінальну відповідальність. У житті бувають різні ситуації, але нападати четверо на одного – підло. Не мати слів аргументувати свої заперечення, а робити це за допомогою кулаків, звісно, це неприпустимо. Зараз я навіть не цікавлюся тим, на якій стадії перебуває справа. Нехай суд розбирається й приймає зважене рішення. Як політик та чоловік я вже забув про цю ситуацію, але як доброволець, якому сказали: «ти там не був», – ні. Я залишив дітей й пішов воювати, а тепер мені заявляють: «ти там відсиджувався». Я – патріот своєї держави, а тому такі цинічні слова та неврівноважена поведінка мене дуже сильно обурює, – зазначив Андрій Богданець.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)