Науковці знайшли нові ліки, які можуть бути ефективні при лікуванні COVID-19

gazpostach

Науковці знайшли нові ліки, які можуть бути ефективні при лікуванні COVID-19

Фото - з мережі Інтернет

Як показали результати клінічного дослідження, пацієнти з коронавірусом, які вживали ремдесівір, одужували приблизно на 30% швидше, ніж ті, хто приймав плацебо.

Це перший випадок, коли було показано, що які-небудь ліки дають результат проти хвороби COVID-19, пише НВ. У заяві американського Національного інституту алергії та інфекційних захворювань (NIAID), який курирував дослідження, сказано, що одужання хворих, яким давали ремдесівір, йшло на 31 відсоток швидше, ніж у тих, хто приймав плацебо.

«Зокрема, середній час відновлення становило 11 днів для пацієнтів, які отримували ремдесівір, в порівнянні з 15 днями для тих, хто отримував плацебо», — сказано в повідомленні. Ентоні Фаучи, який очолює NIAID, заявив журналістам в Білому домі: «Дані показують, що ремдесівір надає чіткий, значний, позитивний ефект в скороченні часу на відновлення».

Він додав: «Хоча поліпшення на 31% не видається повною перемогою, це дуже важливий доказ концепції, тому що доведено, що ліки можуть блокувати цей вірус». Результати також показали, що люди, які отримували ці ліки, рідше вмирали, хоча різниця була досить невеликою. Смертність склала 8 відсотків в групі, що одержувала ремдесівір, проти 11,6 відсотка в групі плацебо.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)