Наші міліціонери віддадуть одноденний заробіток 5 тернопільським родинам активістів "Небесно сотні"

gazpostach

Наші міліціонери віддадуть одноденний заробіток 5 тернопільським родинам активістів "Небесно сотні"

одноденний заробіток Тернопільському обласному управлінні внутрішніх справ на загальних зборах особового складу прийняли рішення перечислити одноденний заробіток родинам п’ятьох активістів «Небесної сотні» та сім’ям співробітників міліції з усієї України та з Тернопільщини, що загинули під час протистояння в Києві.

Криваві події листопада-лютого назавжди закарбуються в пам’яті нашого народу. Тоді злочинна влада розвела по обидва боки барикад людей у формі та тих, хто вийшов протестувати проти несправедливості та насилля. Ціною людської крові, безцінною жертвою сотень життів ми йшли до примирення. Сьогодні в скорботі та жалобі схиляємо голови перед загиблими побратимами. Не має значення по котрий бік протистояння вони були, бо немає провини в цьому ні одних, ні других.

Синів, братів, чоловіків, батьків уже не повернути. З міліцейських лав пішли у вічність двадцять два співробітники, а в списках «Небесної сотні» – п’ятеро жителів Тернопільського краю. Саме для їхніх рідних та близьких тернопільські міліціонери перечислять матеріальну допомогу у вигляді одноденного заробітку.

Ініціативу обласного управління підтримали усі міськрайоргани внутрішніх справ Тернопільщини,-повідомляє СЗГ обласної міліції
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)