Наші аграрії мають активну підтримку зі сторони держави, – Володимир Стахів

gazpostach

Наші аграрії мають активну підтримку зі сторони держави, – Володимир Стахів

Фото - з мережі Інтернет

Сьогодні, 16 лютого, відбулася нарада-семінар на тему «Фінансова підтримка сільськогосподарських підприємств у 2021 році». Через карантинні обмеження захід відбувся в онлайн-форматі.

Участь у засіданні взяли фермерські господарства та обслуговуючі кооперативи, керівники, бухгалтери та економісти сільськогосподарських підприємств області. Також були присутні представник Держгеокадастру, департаменту агропромислового розвитку ОДА, державного підприємства «Аграрні реєстри», Держпраці та ГУ ДФС у Тернопільській області.

«Попри стихію та пандемію в області активно розвивається аграрна галузь. Так ми є одними із перших за кількістю агропромислових кооперативів. Наші аграрії мають активну підтримку зі сторони держави. Сподіваємося, що цьогоріч нам вдасться зробити не менше, ніж минулого в аграрній сфері», - зазначає директор департаменту агропромислового розвитку Тернопільської обласної державної адміністрації Володимир Стахів.

За словами Володимира Стахіва, цьогоріч передбачена державна підтримка аграріям в розмірі 4,5 млрд грн - це плюс 300 млн, які були минулого року. Продовжують діяти державні програми підтримки, а саме: програма 5:7:9, часткове відшкодування техніки, кредити тощо. Також відновлюється агрострахування, яке не проводилося з 2005 року.

Окрім питання фінансової підтримки сільськогосподарських підприємств на засіданні також обговорювалося: аграрні розписки, податкові зміни у законодавстві, земельне законодавство, особливості здійснення державного контролю за додержанням «Закону про працю» та відповідальність за порушення трудового законодавства.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)