Наш земляк, один із 100 сучасних геніїв презентував свої роботи за океаном (Відео)

gazpostach

Наш земляк, один із 100 сучасних геніїв презентував свої роботи за океаном (Відео)

Вихідець з Тернопільщини презентував унікальну виставку в США.

В Українському Національному музеї міста Чикаго відбулося відкриття експозиції творів українського живописця, лауреата Національної премії України ім. Шевченка - Івана Марчука, повідомляє "Тернопіль1".
Усі роботи, представлені на виставці, виконані в техніці пльонтанізму. Це авторська техніка Марчука, назва якої походить від діалектного слова "пльонтати" - означає плести, переплітати.
Іван Марчук один з найвідоміших митців сучасного українського художництва. За спиною в чоловіка більше 5000 картин, близько трьохсот виставок.
За версією британської газети "The Daily Telegraph", у 2007 році Іван Марчук увійшов до рейтингу 100 геніїв сучасності".

Тернополянин, якого внесли до числа "100 геніїв сучасності", презентував унікальну виставку в США

Тернополянин, якого внесли до числа "100 геніїв сучасності", презентував унікальну виставку в СШАВиставка Івана Марчука - у Чикаго. В Українському Національному музеї міста Чикаго відбулося відкриття експозиції творів українського живописця, лауреата Національної премії України ім. Шевченка - Івана Марчука. Усі роботи, представлені на виставці, виконані в техніці пльонтанізму. Це авторська техніка Марчука, назва якої походить від діалектного слова "пльонтати" - означає плести, переплітати. Іван Марчук один з найвідоміших митців сучасного українського художництва. За спиною в чоловіка більше 5000 картин, близько трьохсот виставок. За версією британської газети "The Daily Telegraph", у 2007 році Іван Марчук увійшов до рейтингу 100 геніїв сучасності".

Gepostet von Т1 Новини am Donnerstag, 4. Juli 2019
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)