Народний депутат з Тернополя розповів, як стартував новий політичний сезон у Верховній Раді

gazpostach

Народний депутат з Тернополя розповів, як стартував новий політичний сезон у Верховній Раді

Вчора розпочалася шоста сесія Верховної ради України, а разом з нею – новий політичний сезон.
Про це повідомив народний депутат від «Слуги народу» Андрій Богданець.
Протягом одного дня депутатами було прийнято низку Законів: Про внесення змін до деяких законів України щодо активізації діяльності наукових парків", "Про внесення змін до Закону України "Про індустріальні парки", спрямованих на залучення інвестицій в промисловий сектор економіки шляхом запровадження стимулів в індустріальних парках" та "Про внесення змін до статті 7 Закону України “Про автомобільний транспорт” щодо організації пасажирських перевезень".
Також народні обранці прийняли за основу проекти Законів: Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки наукової і науково-технічної діяльності", "Про внесення змін до деяких законів України щодо військової освіти та науки" та "Про формування та розміщення державного та/або регіонального замовлення на підготовку фахівців з вищою, фаховою передвищою освітою, наукових, науково-педагогічних кадрів, кваліфікованих робітників та слухачів підготовчих відділень закладів вищої освіти, на післядипломну освіту".
Народний депутат зазначив, що цей політичний сезон буде продуктивним.
– Колеги-депутати влучно підмітили, що ця сесія є своєрідним екватором роботи парламенту дев’ятого скликання. Попереду чимало роботи в законодавчому полі, – говорить Андрій Богданець. – Усвідомлюємо відповідальність перед виборцями. Працюємо для народу України.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)