Нардеп з Тернопільщини очолив тимчасову слідчу комісію із розслідування вбивства Каті Гандзюк та інших громадських активістів

Нардеп з Тернопільщини очолив тимчасову слідчу комісію із розслідування вбивства Каті Гандзюк та інших громадських активістів

У Верховній Раді України сьогодні (12 грудня) проголосували за створення Тимчасової слідчої комісії для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. На посаду голови комісії фракція “Слуга Народу” запропонувала кандидатуру Ігоря Василіва (164-1 ОВО, Тернопільська обл.), її підтримали 347 депутатів, - пише Терміново.

– Вдячний колегам за надану можливість долучитися до цієї надважливої справи! – написав нардеп на своїй сторінці у Facebook.

Також до складу комісії увійшли Соломія Бобровська з “Голосу” (заступниця), Іван Крулько з “Батьківщини”, Вікторія Сюмар від “Європейської Солідарності”, Лариса Білозір (депутатська група “За майбутнє”), Юрій Павленко (“Опозиційна платформа – За життя”).

Від фракції “Слуга Народу”: Maryna BardinaДмитро ГурінОлексій ЖмеренецькийGeo Leros, Maria Mezentseva, Дмитро Наталуха (Dmytro Natalukha) та Yegor Chernev.

На жаль, діяльність даної ТСК все ще актуальна: замовники злочинів зі “Списку Гандзюк” досі перебувають на волі, відповідальних за саботаж розслідувань так і не було притягнуто до відповідальності, а систематичні напади на громадських активістів продовжуються і по сьогоднішній день, – пише Ігор Василів. –  Тому не маємо права тему фактично неоголошеної війни з представниками громадянського суспільства “спустити на гальмах”, будемо максимально привертати увагу до неї всієї країни та допомагати розслідуванню цих справ у межах наших повноважень. Без покарання замовників нападів та вбивств громадських активістів наша країна не може повноцінно рухатися вперед!

Проголосували за створення Тимчасової слідчої комісії для здійснення парламентського контролю за розслідуваннями нападів на Катерину Гандзюк та інших громадських активістів. На посаду голови ТСК фракцією "Слуга Народу" була запропонована моя кандидатура, підтримана сьогодні парламентом. 347 за! Вдячний колегам за надану можливість долучитися до цієї надважливої справи!Також до складу комісії увійшли: Solomiia Bobrovska ("Голос", ініціатор законопроекту, обрано заступником голови ТСК), Іван Крулько ("Батьківщина"), Вікторія Сюмар ("Європейська Солідарність"), Лариса Білозір ("За майбутнє"), Юрій Павленко ("Опозиційна платформа - За життя").Від фракції "Слуга Народу": Maryna Bardina, Дмитро Гурін, Олексій Жмеренецький, Geo Leros, Maria Mezentseva, Dmytro Natalukha та Yegor Chernev.На жаль, діяльність даної ТСК все ще актуальна: замовники злочинів зі "Списку Гандзюк" досі перебувають на волі, відповідальних за саботаж розслідувань так і не було притягнуто до відповідальності, а систематичні напади на громадських активістів продовжуються і по сьогоднішній день. Тому не маємо права тему фактично неоголошеної війни з представниками громадянського суспільства "спустити на гальмах", будемо максимально привертати увагу до неї всієї країни та допомагати розслідуванню цих справ у межах наших повноважень. Без покарання замовників нападів та вбивств громадських активістів наша країна не може повноцінно рухатися вперед!

Gepostet von Ігор Василів am Donnerstag, 12. Dezember 2019
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)