«Напередодні місцевих виборів отримав черговий наклеп від голови Тернопільської ОДА та його оточення», – депутат Богдан Яциковський

gazpostach

«Напередодні місцевих виборів отримав черговий наклеп від голови Тернопільської ОДА та його оточення», – депутат Богдан Яциковський

Депутат обласної ради Богдан Яциковський отримав порцію необґрунтованих звинувачень від голови Тернопільської ОДА Володимира Труша через те, що висловив об’єктивну думку щодо його неправомірної діяльності.

Як зазначив Богдан Яциковський у соцмережі Фейсбук, за роки власної громадсько-політичної і депутатської діяльності він завжди був на боці людей, бо за ними – правда. Ніколи і ні у кого не питав дозволу, чи озвучувати свою позицію, своє бачення ситуації, свої переконання, які не рідко йдуть у розріз з офіційною позицією влади – чи то місцевої, а чи центральної. Саме тому виборці підтримують його безкомпромісне прагнення служити їм і захищати їх інтереси.

«Саме за такий підхід до розуміння свого депутатського обов’язку я неодноразово піддавався нападкам тих, хто звик діяти підкилимно, поза очі людей, незаконно, корисливо.

Черговий наклеп на мене нині намагається звести чинний голова ОДА Володимир Труш та його оточення. Цей чиновник ніколи не пробачить мені гостру критику його бездіяльності у найбільш небезпечні періоди поширення коронавірусу в нашій області. Не простить того, що депутатський корпус викликав його «на килим», аби дати належну оцінку його популізму та неправдивим запевненням. До речі, Кабінет міністрів України також провів сумарний аналіз діяльності голів ОДА за час карантину, в результаті якого наша Тернопільщина стала явним аутсайдером – у рейтингу ефективності наш край – на третій сходинці знизу.

Нині ж Володимир Труш звинувачує мене у буцімто порушенні депутатської етики при оприлюдненні фактів його, на мій погляд, незаконного втручання у земельний спір між двома юридичними суб’єктами на Бережанщині, який наразі розглядає Київський Господарський суд. Мова йде про розпорядження голови ОДА від 30 квітня, яким ще до рішення української Феміди Володимир Труш фактично відібрав землю у Бережанського колективного підприємства по веденню лісового господарства і дав дозвіл на розроблення проекту землеустрою цієї ділянки ТзОВ «Галицька будівельна кераміка». Іншими словами, на моє переконання, тим самим державний чиновник перевищив свої повноваження та проігнорував принцип верховенства права в Україні.

Я – політик, а тому на підставі таких дій маю законне право робити суто політичні висновки і ще безліч логічних припущень з огляду на нинішній стан справ у нашій області. Саме це, а не земельний конфлікт на Бережанщині, у якому я не займав жодної зі сторін, стало справжньою причиною потужної атаки на мене з боку Володимира Труша.

Тут – і порушення депутатської етики, і дискредитація влади, і бозна-що.

Скажу відверто: владу, яка працює для людей, важко, а навіть – неможливо дискредитувати. Натомість, тих чиновників, які звикли «ловити рибу у каламутній воді», дискредитувати не має сенсу – рано чи пізно люди дадуть належну оцінку їх незаконним діям, зірвуть з них маски, покажуть народу справжні обличчя.

У цьому контексті оприлюднення мною у ЗМІ інформації про земельні перипетії на Бережанщині мало на меті повернути ситуацію у правове русло і дати можливість суб’єктам господарювання вирішити свій спір цивілізовано – у залі судового засідання. Будь-які інші сценарії розвитку подій вважаю нелегітимними.

Зараз голова ОДА, крім вже перерахованих «дисциплінарних проступків», «шиє» мені ще й вчинення злочину – завідома неправдивого повідомлення про вчинення злочину. Цікаво, чи порушили правоохоронні органи справу проти самого Володимира Труша за моїм депутатським зверненням? Чи підтвердили або спростували вони наведені мною факти?

З огляду на це мене вже й не дивує, що нападки та ревізія моєї депутатської діяльності людьми, які не мають права її ревізувати, активізувалися напередодні анонсованих місцевих виборів. Це ще раз підтверджує істину, що до справжньої демократії та плюралізму думок Україні ще далеченько. Кожна наступна влада завжди намагалася прибрати до рук «неугодних». Якщо ж це, я у випадку зі мною, не вдається, вона не зупинялася ні перед чим, аби змусити їх мовчати.

Шантаж, наклепи, перекручування фактів, явні та приховані погрози. Це - не нове і, по правді, не таке вже й страшне. Бо набагато страшніше - втратити повагу у людей, які тобі довірили захист своїх прав і свобод. Тому й надалі – жодних компромісів з власною совістю, жодних поступок на догоду владі. Тільки – з людьми, лише – для людей», - прокоментував депутат.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)