Напередодні Дня захисту літніх людей Ігор Гуда відвідав Петриківський геріатричний пансіонат

Напередодні Дня захисту літніх людей Ігор Гуда відвідав Петриківський геріатричний пансіонат

IMG_7705 (Medium)Солодке свято організували літнім людям, котрі мешкають у Петриківському обласному геріатричному пансіонаті. Бабусь та дідусів відвідав громадський діяч, директор будівельної компанії "Креатор-Буд" Ігор Гуда.

Напередодні Дня захисту літніх людей, який в Україні та світі відзначається 15 червня, підопічні пансіонату зібрались у святковому залі та отримали солодкі подарунки.

Нині в пансіонаті мешкає понад 170 підопічних, усі вони на схилі літ залишились самотніми. Найближчих людей стареньким замінили працівники пансіонату, які намагаються зробити будні і свята своїх підопічних щасливими.

Як розповідає директор геріатричного пансіонату Степан Глушок, нещодавно у закладі завершили великий обсяг робіт з реконструкції покрівлі з одночасною надбудовою горищного даху корпусів. Підопічним постійно намагаються покращувати умови, але, зізнаються, коштів, які виділяє держава, бракує. Доводиться розраховувати на допомогу благодійників. Переважно, каже Степан Глушок, допомагають закордонні спонсори.

— До нас спонсори та меценати приїжджали з-за кордону, а тепер, приємно відзначити, що є меценати наші тернопільські, українські. Нині в гості з подарунками приїхав директор будівельної компанії "Креатор-Буд" Ігор Гуда, — представив перед підопічними Степан Глушок.

Літні люди отримали солодкі частунки, втім, не менше раділи увазі. Працівники закладу кажуть, старенькі люблять, коли до них приходять гості.

— Ми вирішили зробити ваше свято приємнішим. Це невеличка подяка за вашу нелегку багаторічну працю. Мені дуже приємно бути нині з вами та привітати особисто. Сьогоднішній день, ще одне нагадування про те, що нам слід проявляти турботу і піклуватись про тих, хто потребує захисту і підтримки, — зазначив Ігор Гуда.

Вихованці пансіонату не втрачають любові до життя: хтось працює у тутешній пасіці, хтось вишиває, хтось доглядає за рослинами, хтось — займається рукоділлям. На умови не жаліються, навпаки, кажуть, тут веселіше, ніж удома, та й годують добре. А от відвідувачам раді завжди, старенькі тепло дякують за увагу та запрошують у гості.Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)