Нам потрібен уряд реконструкції країни на чолі з Юлією Тимошенко, – експерт

gazpostach

Нам потрібен уряд реконструкції країни на чолі з Юлією Тимошенко, – експерт

Якщо президент хоче виконати бодай частину обіцянок, він має повернути центр ухвалення рішень в уряд і поставити на його чолі сильного прем’єра, спроможного провести реконструкцію країни.

Про це у своїй статті пише директор Центру досліджень проблем громадянського суспільства Віталій Кулик.

«Сьогодні в Кабміні немає команди. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль просто працює керівником цієї інституції. А потрібен Уряд з великої літери. Гравець в економічних процесах, здатний йти проти «сильних світу цього». Уряд реконструкції країни», – розмірковує експерт.

На його думку, у Кабміні має зібратися команда однодумців, що має узгоджену програму дій та нестиме колективну політичну відповідальність. Сьогодні більше немає місця для експериментів, переконаний політолог. Виконавчу владу мусить очолити людина, яка має команду, досвід, політичну волю та програму дій. Саме тому Юлія Тимошенко – найкращий варіант на посаду прем’єра.

«Частина ідей, які Тимошенко відстоює, цілком можуть бути використані в програмі нового уряду. Наприклад, у частині податкової реформи, дерегуляції, тарифної політики та газових тем», – підсумовує Кулик.

Нагадаємо, нині «Батьківщина» вважає першочерговим розв’язання «тарифної» кризи. Команда Тимошенко підготувала спеціальний законопроєкт, який дозволяє у найкоротші терміни знизити вартість газу втричі. Саме компетентне реагування на найнагальніші для людей виклики та вдалий досвід протидії кризам, подібним сьогоднішнім, змушує багатьох експертів називати Юлію Тимошенко найоптимальнішим нині кандидатом на посаду глави уряду.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)