Наливайченко про головні загрози та можливості для України після виборів

Наливайченко про головні загрози та можливості для України після виборів

Головною зовнішньою загрозою для України після президентських виборів залишається російська агресія, а внутрішньою – бідність та корупція. Таку думку висловив лідер Руху «Справедливість», кандидат у президенти Валентин Наливайченко в ефірі «Свободи слова» на ICTV.

Щодо можливостей, які відкриваються для країни після виборів, то Наливайченко зауважив, що, насамперед, потрібна політична воля нового президента для наведення порядку в країні.

«Можливості відкриваються тоді, коли починаєш діяти. Без стремління човен не пливе. Тому і головне стремління нового президента має бути – очистити владу від корупції, нарешті набратися сміливості і внести в парламент закон про імпічмент та закон про заборону займатися бізнесом у владі», – сказав він.

Серед першочергових завдань нової влади політик також назвав очищення та оновлення правоохоронних органів та запуск Антикорупційного суду.

Щодо загроз російського втручання у вибори в Україні, то лідер Руху «Справедливість» виділив три аспекти, на якому повинні зосередитися наші правоохоронні органи. Це – захист ресурсів ЦВК від хакерських атак, забезпечення безпеки на виборчих дільницях та перекриття потоку кримінальних грошей в Україну.

Кандидат у президенти, відповідаючи на запитання про можливість об’єднання після виборів з іншими кандидатами, також наголосив, що в українській політиці не повинно бути людей, які причетні до політичних вбивств, корупції та розкрадання країни.

«Я стою на позиціях, що такі ганебні вбивства, як вбивство журналіста Гонгадзе, отруєння кандидата в президенти Ющенка, розкрадання української армії колишніми міністрами оборони Януковича, до яких належить і один з кандидатів, яких ви назвали, не просто не можна з ними об’єднуватись, а цих людей у владу не можна пускати», – сказав Наливайченко.

На його переконання, вони повинні відповідати перед судом за свої вчинки.

«Вони мають бути давно в Антикорупційному суді. Один з них. А другий має бути в Генеральній прокуратурі і в суді – за причетність до отруєння кандидата в президенти. З ким об’єднуватись?!» – наголосив лідер Руху “Справедливість”.


Загрузка...