Найвідоміший тернопільський студент має особливі привілегії від Януковича

Найвідоміший тернопільський студент має особливі привілегії від Януковича

фото:elise.com.ua

фото:elise.com.ua

Третього президента України Віктора Ющенко за державний рахунок обслуговують два автомобілі, він має право на лікування та відпочинок в клініках і санаторіях Держуправління справами, а ще його обслуговують і покоївки, офіціанти, кухарі...

Про це йдеться у матеріаліЛІГАБізнесІнформ.

Будучи президентом України, Віктор Янукович закритим указом закріпив за своїм попередником Ющенком трьох радників і двох помічників (серед яких прес-секретар Ірина Ванникова), чотирьох водіїв та охоронця, а також двох покоївок, офіціантів і кухаря. Як відомо, привілеї чиновників вищого рангу були засекречені.

Але президент Петро Порошенко 4 серпня своїм розпорядженням не зняв гриф "не для друку" з 15 президентських розпоряджень і не скасував 13 спеціальних наказів про матеріальне забезпечення та охорону вищих посадових осіб у відставці.

Як наголошується в матеріалі, усі люди, які перебували в розпорядженні Ющенка, числилися в штаті Держуправління справами, а значить, утримувалися за рахунок платників податків. Крім того, колишнього лідера Нашої України за державний рахунок обслуговують два автомобіля і два будинки в Конча-Заспі. Він має право на лікування та відпочинок в клініках і санаторіях Державного управління справами.

Джерело:gazeta.ua


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)