З’явилося відео, як у Тернополі обирали найкрасивішу студентку (Відео)

gazpostach

З’явилося відео, як у Тернополі обирали найкрасивішу студентку (Відео)

06411 найвродливіших та найталановитіших студенток Тернопільського національного технічного університету змагалися за титул «СтудМіс ТНТУ-2017».

Аби взяти участь у конкурсі їм довелося пройти кілька етапів відбору.

ОЛЬГА СТЕФАНІВ, головний координатор конкурсу

«Зареєстрованих заявок було близько 45, до кастингу самого дійшли приблизно 25 дівчаток і 11 вже пройшли далі на самий конкурс».

До свята краси, яке тривало кілька годин дівчатам довелося готуватися тижнями. Зокрема, їм влаштовували майстер-класи в модельному агентстві та салонах краси. Вони вчилися дефілювати, танцювати, спілкуватися з публікою та за будь-яких обставин усміхатися.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  З нового року тернопільські студенти отримуватимуть стипендію по-новому


ОЛЬГА СТЕФАНІВ, головний координатор конкурсу

«В них було сьогодні 4 виходи. Перший – представлення, другий вихід – таланти, третій вихід – купальники і останній вихід – це були вечірні сукні».

Читайте також: Тернополянка стала Заслуженим економістом України

Судді довго радилися, врешті, кожна учасниця отримала свій титул. Інтригу щодо переможниці тримали до останнього. Звання «Другої Віце-СтудМіс» здобула Адріана Гарматюк. Титул «Першої Віце-СтудМіс» та титул найкрасивішої розділили між собою студентки факультету інженерії машин, споруд та технологій. Корону «Першої Віце-СтудМіс» отримала Ольга Матіяш, а перемогу виборола учасниця під номером 10 – Дарія Лиховід.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)