Найкращий зі смартфонів

gazpostach

Найкращий зі смартфонів

Всесвітньо відомий виробник смартфонів Apple продовжує тішити своїх клієнтами новими високоякісними виробами. Вже зараз є можливість придбати Айфон 7 Плюс 32 Гб, перевагами якого є потужний процесор, відмінний стан камери, збільшена ємність акумулятора, стереодинаміки найвищої якості, а також високий захист від пилу та води. А ще даний гаджет вражає вражає своїм вишуканим дизайном. Усе це дає підстави назвати дану модель найкращим з усіх смартфонів, які будь-коли випускав Apple.

Сучасний дизайн

Новий iPhone 7 Plus має яскравий червоний колір і виконаний у стильному та сучасному дизайні. Ще більш зручним смартфон роблять такі особливості, як приємна текстура та матовий ефект. Варто лише взяти його до рук, щоб осягнути усю його пишність. Корпус гаджета виготовлений із дуже міцного алюмінію, що належить до серії 7000.

До того ж, червоний – це не єдиний колір iPhone 7 Plus. Існує і чимало інших забарвлень.

Ще одна перевага айфону, який ми оглядаємо – максимальна стійкість до потрапляння води у конструкцію.

Сенсорна та чуттєва кнопка

Ще одним цікавим та корисним елементом у iPhone 7 є нова кнопка «Додому», яку перетворили на цілком сенсорну. Подібна інновація в керуванні відзначається високою швидкістю реакції, а також дуже чуттєва до натискання. До того ж, новий привід Taptic Engine дозволяє кожному на свій розсуд налаштувати та виставити точний тактильний відгук.

Як і в минулих моделях, встановлювати та знімати блокування легко та безпечно можна за допомогою сканера відбитку пальця Touch ID, який тепер працює ще швидше та зручніше.

Переваги камер

ІPhone 7 пропонує усім зовсім новий і незвичний погляд на камери. Камера iPhone не даремно вважається найпопулярнішою у світі. Зараз же, за допомогою оптичної стабілізації зображення, діафрагми  ƒ/1.8, спалаху True Tone, а також шестилінзового об’єктиву, стала ще кращою. Усі ці компоненти дозволяють знімати найякісніші фото та відео навіть в умовах, коли світла не вистачає.

Навіть коли ви будете фотографувати об’єкти, які рухаються, або ж рухатися буде сам смартфон, система оптичної стабілізації все одно значно зменшить розмивання під час зйомки. Витримка ж у ІPhone 7 виставляється у 3 рази довша, ніж у попередніх аналогічних моделей.

Програмне забезпечення

Нова операційна система iOS 10 в серці кожного ІPhone 7 є по-справжньому «розумною». Інші переваги, які дає дане програмне забезпечення:

1. Чудовий вигляд.

2. Відмінна робота.

3. Повна конфіденційність.

4. Надійний захист.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)