Патрульні Тернополя показали місця , де найчастіше трапляються аварії

gazpostach

Патрульні Тернополя показали місця , де найчастіше трапляються аварії

У Патрульній поліції визначили ділянки найбільшої концентрації ДТП. Зокрема найчастіше трапляються аварії на центральних вулицях Тернополя. В області найбільша концентрація ДТП зафіксована на міжнародній трасі села Озерна.

«Серед найбільш небезпечних ділянок у Тернополі — дамба, вулиці Руська, Замкова, Бандери, Тарнавського, перехрестя Бандери і вулиці Клінічної, перехрестя Будного та Лучаківського, Злуки. На трасах міжнародного національного значення найчастіше трапляються ДТП у селі Озерна. Ми направили запити у відповідні служби, щоб там облаштували пішохідний перехід з освітленням. Вже є трохи зміни і бачимо зниження росту аварійності саме на цій ділянці. Висока аварійність наразі спостерігається на виїзді з Микулинецької вулиці. Небезпечними залишаються ділянки: спуски, повороти, підйоми. На жаль, водії часто нехтують безпечною швидкістю, що часто призводить до аварій», — розповідає керівник Патрульної поліції Тернопільщини Богдан Шевчук.

Щоб попередити ДТП, на ділянках високої аварійності  регулярно чергують патрульні поліцейські. В результаті – спостерігається тенденція щодо зменшення кількості аварій.

«На 8 % зменшилася кількість ДТП без потерпілих, на 37% зменшилося ДТП з постраждалими, на 15% – із загиблими. Також на 46% менше осіб травмувалося, ніж у минулому році. Ми відпрацьовуємо місця концентрації ДТП як у місті так і в області», — додає Богдан Шевчук.

Перевищення швидкості і водіння у нетверезому стані — причини більшості ДТП, — відзначають поліцейські. Змінити статистику аварійності може система відеофіксації руху. Однак коли її встановлять, наразі невідомо.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)