Найбільша перемога вчителя – це успіх його учня, – Віктор Устенко

gazpostach

Найбільша перемога вчителя – це успіх його учня, – Віктор Устенко

Щорічно у першу неділю жовтня відзначають День вчителя. Напередодні свята заступник голови обласної державної адміністрації Віктор Устенко привітав колектив Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів. У закладі навчається 120 учнів, працює 32 педагогічних працівники.

«Освіта - пріоритет у нашій роботі. Ми працюємо над тим, щоб вчителі та учні знаходилися у сучасних, затишних класах. Так, цього року нам вдалося відремонтувати та збудувати більше ніж десять закладів освіти в області - це школи, дитячі садочки. Ми покращили спортивну інфраструктуру, адже це інвестиція у здоров'я наших дітей, - зазначив Віктор Устенко. - Найбільша перемога вчителя - це успіх його учня. Тому я бажаю вам успішних та вдячних учнів, добробуту, здійснення мрій та нових перемог у житті».

Директор закладу Наталя Саламанюк подякувала керівництву області за підтримку та допомогу.

«Завдяки підтримці обласної державної адміністрації ми отримали шкільний автобус, і за це ми щиро вдячні. Нашим учням тепер легше добиратися до навчального закладу. Також цього року ми відремонтували частину фоє, харчоблок, у планах - ремонт спортзалу. Діти були у захваті, коли побачили зміни. Надіємося, що наші ініціативи будуть підтримувати і надалі», - зазначила директор Збаразької санаторної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Наталя Саламанюк.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)