Тернополяни молитимуться за перемогу над агресором: запрошують і вас!

Тернополяни молитимуться за перемогу над агресором: запрошують і вас!

Спільну молитву за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала провести по всій Україні та в країнах українського поселення. Головний захід відбудеться 2 квітня у Києві о 15 годині на Софійській площі.

Того ж дня, у неділю, 2 квітня, на Театральному майдані Тернополя о 12 годині 30 хвилин розпочнеться спільна молитва за перемогу і мир. Участь у ній візьмуть віруючі українських церков та релігійних організацій. Очолить молитву архієпископ Тернопільський, Кременецький і Бучацький Нестор.Тернопільська єпархія закликає усіх долучитися до спільної молитви.


Нові деталі шокуючого вбивства на Тернопільщині (Фото)


Також Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій закликала наступний день, 3 квітня провести в особистому пості. Хто може, нехай постує протягом дня, не споживаючи їжі, або хоча б до середини дня.

Віримо, що Господь почує наші прохання та молитви і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її, українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться.
Загрузка...


Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)