Начальник Пенсійного фонду області Лариса Хома написала заяву на звільнення

gazpostach

Начальник Пенсійного фонду області Лариса Хома написала заяву на звільнення

Zemanta Related Posts ThumbnailСьогодні начальник Головного управління Пенсійного фонду України у Тернопільській області Лариса Хома написала заяву про звільнення із займаної посади. Особливого бажання позбутися свого робочого місця вона не виявляла. Про це повідомила депутат Тернопільської обласної ради Софія Гусак.

Пані Хому вже кілька днів безуспішно намагалися виловити громадські активісти. Зокрема, вчора тривалий час під входом у приміщення пенсійного фонду чергував представник «Батьківщини» Віктор Мартинюк. Та дочекатися чиновниці він так і не зміг,-пише газета "Свобода"

«З самого ранку я зі своїми колегами депутатами Антоном Горохівським, Володимиром Бобком та громадським активістом Володимиром Кулаком очікували Ларису Хому біля її робочого кабінету, – розповіла Софія Гусак. – Та працівники структури повідомили, що вона пішла до обласної ради. На шостому поверсі нашої адмінбудівлі ми таки перестріли її. Одразу особливого бажання подавати заяву начальниця не виявляла. Вона посилалася на якісь домовленості з керівництвом облради, ніби їй хтось обіцяв зберегти робоче місце. Та це було невідомо голові Василю Хомінця, який також натякнув Ларисі Хомі на потребі її звільнення».

Варто додати і те, що Лариса Хома серед своїх робочих документів вже мала заяву на звільнення. У самому тексті, традиційно для всіх чиновників, вона виявила бажання звільнитися за згодою сторін. Тобто, начальниця все ж хоче отримати допомогу у кілька десятків тисяч гривень. Активісти та депутати наполягають на тому, що їй цього не вдасться отримати.

«З Ларисою Хомою ми відправилися реєструвати заяву у будинок пенсійного фонду, – продовжила Софія Гусак. – Та у момент виходу з адмінбудівлі облради вже екс-очільниця намагалася втекти на своєму службовому автомобілі. Ми заблокували рух транспорту і всі разом пройшлися на вулицю Замкову».

Лариса Хома зареєструвала свою заяву у відділі кадрів. Оригінал документу за допомогою спецпошти начальник відділу кадрів відправили у Правління Пенсійного фонду у Київ.

«Ми мали змогу поспілкуватися з рядовими працівниками пенсійного фонду в області. Вони озповіли, що через постійний тиск зі сторони Хоми до інфаркту був доведений начальник управління пенсійного фонду у Бучацькому районі. Він через кілька днів помер. Умови роботи у всіх підконтрольних їй відомствах були просто нестерпними», – додала Софія Гусак.

IMG_4932
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)