На Збаражчині трагічно загинув депутат

gazpostach

На Збаражчині трагічно загинув депутат

бодакиВчора у селі Бодаки похоронили 40-річного депутата Збаразької районної ради Сергія Олександровича Гриваса.

7 травня, ввечері, він втопився в річці Горинь, поблизу с. Лози. Тіло чоловіка знайшли у воді в його міні-тракторі «MAHINDRA FS-354». Односельці розповідають, що вдень Сергій разом з усіма прибирав територію біля сільського пам’ятника воїнам Великої Вітчизняної війни, а ввечері на міні-тракторці поїхав по глину. Як сталася трагедія ніхто не бачив.

Тіло знайшов хлопець-рибалка. Він побачив у воді міні-трактор з якого виглядала людська рука. Одразу викликав правоохоронців, які вже на місці намагалися встановити обставини та причини смерті чоловіка.

У селі кажуть, що можливо Сергій міг би й врятуватися від смерті але транспортний засіб став для нього пасткою. Він нібито зачепився ногою за педаль і не зміг вибратися з води, або ж при падінні з дамби, через яку переїзджав, він сильно вдарився головою і втратив свідомість. Трагічна загибель чоловіка для односелців, які знали його як добру, порядну, привітну, роботящу людину стала, справжнім шоком.

Сергій Гривас разом з дружиною, яка працює секретарем Бодаквської сільської ради, виховував трьох дітей – доньку-дев’ятикласницю, сина, який навчається у сьомому класі, та маленького однорічного синочка.

Світлана БОДНАР
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)