Так вміє тільки Степан Барна: пообіцяє, а потім йому не вистачає грошей

gazpostach

Так вміє тільки Степан Барна: пообіцяє, а потім йому не вистачає грошей

image12-300x200На військову частину в Теребовлі не вистачає 27 мільйонів гривень

Обласна державна адміністрація клопотатиме перед  Міністерством оборони України про виділення додаткових коштів для проведення ремонтних робіт у військовій частині В1428 у  м. Теребовля.

Про це повідомив голова обласної державної адміністрації Степан  Барна під час перебування на території військового формування.

«На даний час Міністерство оборони України виділило 13,5 мільйонів гривень для виконання ремонтних робіт. Проте цих коштів недостатньо для стовідсоткового відновлення військового містечка, - зазначив голова ОДА. – За нашими підрахунками, потрібно щонайменше 40 млн. грн. Тому ми будемо клопотати перед  Міністерством оборони України про виділення додаткових коштів, а також залучатиме інші фінансові ресурси – з місцевого бюджету, кошти спонсорів та інвесторів».

Водночас влада області також активно долучатиметься до поцесу відновлення військової частини у Теребовлі. Зокрема, Тернопільська обласна державна адміністрація, обласна рада та Теребовлянська райдержадміністрація взяли зобов`язання щодо відновлення котельні у військовій частині у Теребовлі. А також активно допомагатимуть у відновленні комунікацій.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)