На українців чекають теплі вихідні, у деяких областях пройдуть дощі (карта)

gazpostach

На українців чекають теплі вихідні, у деяких областях пройдуть дощі (карта)

Фото - з мережі Інтернет

Найближчими вихідними, 24 і 25 жовтня, денна температура повітря в Україні залишиться на рівні +18°...+22°. Невеликі дощі в суботу очікуються в північній частині країни, на Чернігівщині та Харківщині пройдуть зливи. У неділю опади перемістяться до Одеси та Чернівців.

Про це свідчать дані Погода УНІАН.

Згідно з прогнозом, в Києві в суботу невеликий дощ, температура повітря вночі +8°, вдень + 15°. У неділю хмарно з проясненнями: + 8°...+16°.

У Львові в суботу без опадів, вночі + 7°, вдень +15°, мінлива хмарність. У неділю погода практично не зміниться, температура +8°...+16°.

У Луцьку в суботу вночі +8°, вдень +15°, хмарно і дрібний дощик. У неділю температура не зміниться, але дощі закінчаться і визирне сонце.

У Вінниці в суботу буде мінлива хмарність, температура повітря +8°...+16°. У неділю - так само хмарно з проясненнями, температура опуститься до +15°.

У суботу в Одесі очікується мінлива хмарність, температура вночі +12°, вдень +22°. У неділю очікується дрібний дощ, вночі +14°, вдень +18°.

У Харкові в суботу хмарно з проясненнями, злива, температура вночі +9°, вдень +13°. У неділю мінлива хмарність, +5°...+15°.

У Дніпрі в суботу без опадів, мінлива хмарність, температура вночі +10°, вдень +18°. У неділю також мінлива хмарність, температура повітря +7°...+17°.

У Сімферополі буде сонячно, +13°...+22°. У неділю +14°...+ 22°, хмарно з проясненнями.

Жителям Маріуполя у суботу обіцяють невелику хмарність, температура вночі +12°, вдень +19°. У неділю також буде хмарно з проясненнями, температура до +20°.

У Краматорську в суботу хмарно з проясненнями, температура вночі +9°, вдень +18°. У неділю температура до +18°, похмуро.

У Сєвєродонецьку завтра хмарно з проясненнями, температура вночі +9°, вдень +18°. У неділю +7°...+17°, похмуро.

Погода на 24 Жовтня / фото УНІАН
Погода на 24 Жовтня / фото УНІАН
Погода на 25 жовтня / фото УНІАНОтримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)