На Тернопільщині відбувся блог-тур

gazpostach

На Тернопільщині відбувся блог-тур

У рамках популяризації туристичних місць Тернопільщини відбувся блог-тур. Блогерів з різних куточків України познайомили із видатними пам'ятками культури та архітектури області.

«Ми хотіли показати нашим гостям найцікавіші об'єкти, привітних людей, які завжди готові прийняти туристів. Відтак у туристичний маршрут увійшли: Вишнівець Кременець, Збараж, Зарваниця, Чортків, Теребовля та інші локації. Наші гості змогли познайомитися з історією кожного міста та посмакували смачними стравами», - розповідає заступник начальника управління туризму Ростислав Яцків.

Подорож блогерів на Тернопільщину тривала  з 17 до 20 грудня. За цей час вони відвідали Вишнівецький палац, Кременецький замок, побували на санній трасі, побачили легендарний віадук поблизу Теребовлі тощо. Також у рамках туру блогери взяли участь у смолоскипній ході.

Як зазначає учасниця блог-туру Галина Аксьонова, серед усіх побачених об'єктів один відрізняється – Бункер бригади Больцано, який знаходиться між Тернополем та Зарваницею.

«Це місце є першим у моєму списку - «маю приїхати знову». У навколишніх лісах таких укріплень багато: десь ще є ДЗОТи (дерево-земляна оборонна точка) чи казарми, десь проводили розкопки. Все це досліджують, вивчають, та навіть можна домовитися про екскурсію. Самі ж бліндажі трималися сто років. Ніхто не знає скільки вони ще простоять. Тому треба йти і дивитись, поки є така можливість», - каже Галина Аксьонова.

До слова, з метою невеличкої промоції краю, Асоціація Незалежних Блогерів (АНБ) уже не вперше проводить блог-тур на Тернопільщині. Відомі блогери відвідують найцікавіші міста та місця Тернопілля і знайомлять з нашим краєм тисячі своїх підписників.
Отримуйте найсвіжіші новини у соцмережах:

Facebook

Twitter

Ознайомлений(а)